top of page

Приватна середня школа готельної справи та гастрономії «Mladosť»

Українські студенти,які закінчили 9 клас і мають документ про закінчення початкової  школи  з легкістю можуть стати студентами середньої школи ,,Молодість‘‘

Навчання у школі є безкоштовне. Школа пропонує студентам проживання в гуртожитку.

Школа пропонує вам кафедри:

 

5-річний напрям навчання:

6332- К Готельна академія (а також дуальна освіта)

Випускники готельної академії  можуть працювати як менеджери середнього рівня в харчувальних та проживальних закладах, як незалежні підприємці  в готельних та ресторанних закладах, менеджери готельних закладів та інші служби які пов’язані з дорожнім рухом.Навчання  можуть продовжувати на будь яких високих школах(університетах) ,головне економічно-менеджерський напрям.

Окрім атестата  про закінчення школи,ви також отримаєте сертифікат у сфері готельної академії.

Для вступу складається: іноземна мова(англійська, німецька або російська) та словацька мова.

 

4-річний напрям навчання:

6445 К Кухар(а також дуальна освіта)

Студенти пізнають організацію в своєму напрямку,є підготовлені виконувати свою працю та управління своїх робітників в центрах громадського харчування ,готелях,гарнір готелях,барах,ресторанах,гостьових будинках,в напрямку дорожнього руху, і також можуть займатися бізнесом в сфері гастрономічних служб.Контролюють різні праці пов’язані  з приготуванням та подаванням технологічно важких страв.На високому рівні володіють іноземною мовою.

Також можуть продовжувати навчання у високих школах(університетах) будь- якого напрямку(особливо дорожній рух,та економічний і вчительський напрямок і т.д.)

Студенти мають досягнуте навчання та практику працювати як середній спеціаліст менеджмент в бізнесі громадського харчування.

Випускники отримують сертифікат та атестат в напрямку кухаря.

 Для вступу складається: математика та словацька мова.

3-річний навчальний напрям

6444 Н офіціант,офіціантка(а також дуальна освіта)

Студенти можуть  самостійно впоратися з простою та складною обслугою гостей в бізнесі громадського харчування(ресторани,готелі,бари,котеджі і т.д.)як і в звичайні дні, так і в святкові дні.Студенти пораються із працею пов’язаною з їдальнею,впізнають страви,напої та технологію їх приготування,закладні рецептури і технологічний порядок їжі,пораються з  безпечністю та охороною здоров’я при праці,культурною та соціальною поведінкою,вони знають комунікувати із покупцем.Студенти є кваліфіковані і виконують умови для виконання робіт у сфері комунального харчування.

 Вступ на основі оцінок зі школи від 6 по 1 семестр 9 класу 

 

3-річний навчальний напрям

6489 Н гостинний(кухарь,офіціант)(а також дуальна освіта)

Розділ кухарь-офіціант(64 902 03) було перейменовано на служби готелів та проживальних закладів на напрямок  Гостинний.Студенти  напрямку  гостинний здатні  виконувати кваліфіковані чинності при обслузі та приготуванні їжі в ресторанах,кав’ярнях,барах,готелях,проживальних закладів та інших закладах пов’язаних з загальним користуванням , і вони також можуть займатися бізнесом у цій сфері економіки.Студенти вивчають працю кухаря та офіціанта,  і будуть повністю кваліфіковані  в цій чинності.Гостинський це є експерт,який гостя привітає, розмістить в готелі,приготує та обслужить.

Продовження в розширеному навчанні – після закінчення можуть випускники  продовжувати  в  навчанні денною формою в  напрямку 6421 L громадське харчування та отримати атестат про середню освіту.

Вступ на основі оцінок зі школи від 6 по 1 семестр 9 класу 

 

2 – річний напрямок

6468 F помічник в кухні

Напрямок підходить для учнів, які не закінчили 9 клас початкової школи.Випускник є помічний професійний працівник з нижчою кваліфікацією на підприємствах спільного харчування  охочий частково самостійно  працювати. Має обов’язкові базові знання  та зручності по виконанню своєї професії. При праці є здатний використовувати  стандартні прості технологічні процедури,прописані матеріали,продукти,обладнання. Під час використання технологічних та безпечних нормативів є студент приготований самостійно та якісно виконувати доручену роботу.

bottom of page