Instagram - YourWaySK
Facebook - YourWaySK
Email - YourWaySK
Phone - YourWaySK
YouTube - YourWaySK

Навчання в Словаччині після 9 класу

7 РОКІВ ДОСВІДУ ТА СОТНІ ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ


БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ
ОФОРМЛЕННЯ ВНП


Your Page Title

Особливості навчання в Словаччині після 9 класу:

Навчання в Словаччині після 9 класу у середніх школах триває від 2 до 5 роки, в залежності від спеціальності та навчальної програми після чого діти мають можливість вступати до ВНЗ Словаччини.

Наша команда повністю супроводжує Вас с дитиною на всіх етапах вступу та підготовлює повний пакет документів для навчання в Словаччині після 9 класу та оформлення ВНЖ Словаччини.

обучение в словакии
безкоштовне навчання в словаччині

Набір на 2025 рік вже розпочався!
Консультація у нас - економія Вашого часу.

СПИСОК ШКІЛ ДЛЯ НАВЧАННЯ В СЛОВАЧЧИНІ ПІСЛЯ 9 КЛАСУ

Приватна середня школа готельної справи та гастрономії «Mladosť»

Українські студенти після 9 класу, які мають документ про закінчення початкової школи з легкістю можуть стати студентами середньої школи ,,Mladosť‘".
Навчання після 9 класу у школі є безкоштовне. Школа пропонує студентам проживання в гуртожитку.

Школа пропонує вам кафедри:

Гімназія Тараса Шевченка в Пряшеві.

У самому серці маленького містечка Пряшеві розташована визначна установа освіти - Гімназія Тараса Шевченка. Заснована багато років тому, ця гімназія постійноперетворюється, вдосконалюючись та адаптуючись до потреб сучасного світу. Про її досвід, традиції та дух навчання говорить кожен випускник, що крокував своєюосвітньою стежкою через цей заклад.

Гімназія імені Яна Адама Раймана: Освітній Діамант Пряшева

Гімназія імені Яна Адама Раймана, розташована в мальовничому містечку Пряшев, Словаччина, є справжнім діамантом освіти. Заснована в 1961 році, вона завоювала репутацію однієї з найпрестижніших шкіл на Пряшівщині. Гімназія гордиться великими зусиллями свого педагогічного колективу, працею талановитих учнів та підтримкою від батьківського співтовариства. досконалість у мисленні, методології та змісті роботи вчителів.

Технічна Середня Школа у Прешові: Місце для Інновацій та Технологічного Розвитку.

Технічна Середня Школа у Прешові: Місце для Інновацій та Технологічного Розвитку. Розташована на вулиці Volgogradska 1, Середня Технічна Школа у Прешові, Словаччина, є прапорцем технологічного розвитку та інновацій в освіті. Школа пропонує стимулююче навчальне середовище, де учні можуть розвивати свої здібності, творчий потенціал та отримати високоякісну технічну освіту. Школа пишається своїм висококваліфікованим педагогічним колективом, який докладає великих зусиль для забезпечення актуальної та практичної освіти.
Школа пропонує Вам:

Навчання в Словаччині після 9 класу: Розширені можливості освіти

навчання в словаччині після 9 класу - YourWaySK
YourWaySK
Навчання після 9 класу є важливим етапом в освітньому шляху старшокласників. Це час, коли вони можуть продовжити свою освіту і отримати нові знання та навички, що стануть основою для майбутньої кар'єри і розвитку. Одним із захоплюючих варіантів навчання після 9 класу є можливість отримати освіту в Словаччині.

Навчання в Словаччині після 9 класу відкриває широкі перспективи для студентів. Ви зможете обрати з різноманітних програм навчання, що включають гуманітарні науки, природничі науки, технічні спеціальності, медицину, економіку та багато інших. Кожна програма навчання розроблена з урахуванням сучасних трендів і вимог ринку праці, що дає вам перевагу при подальшому здобутті освіти і працевлаштуванні.

Навчання в Словаччині після 9 класу має свої переваги. Перш за все, ви отримуєте високоякісну освіту в університетах та вищих навчальних закладах, які мають визнану репутацію як у Словаччині, так і за її межами. Ви зможете навчатись у викладачів, які є експертами у своїй галузі, і отримувати актуальні знання та практичні навички.

Однією з ключових переваг навчання в Словаччині після 9 класу є міжнародне сприйняття освіти. Ваш диплом буде визнаний у багатьох країнах світу, що розширить ваші можливості для подальшої освіти та працевлаштування. Крім того, ви отримаєте шанс побудувати міжнародні контакти та розширити свою мережу професійних знайомств.

Навчання в Словаччині після 9 класу також дає можливість пізнати нову культуру і мову. Ви зможете зануритись у багатогранну словацьку культуру, спілкуватися з місцевими жителями і покращити свої мовні навички. Це важливий аспект, який розширить ваше розуміння світу і зробить вас більш культурно освіченими.

Навчання в Словаччині після 9 класу є великим кроком у вашому освітньому шляху. Воно відкриває безліч можливостей для особистого та професійного розвитку. Отримуючи вищу освіту в Словаччині, ви забезпечуєте собі переваги на ринку праці і розширюєте свої горизонти. Розгляньте варіант навчання в Словаччині після 9 класу і почніть свою успішну освітню подорож вже сьогодні!
© 2017 www.yourwayslovakia.com
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava.
8:00-22:00
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДИПЛОМ -
ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КАР'ЄРИ!
Після закінчення Словацьких ВНЗ Ви отримуєте диплом європейського зразка, який визнається у всіх країнах світу